Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11829
Stary 07.07.2010, 11:53
to jakies jaja ?
tam widnieje
Olsza 2
ABG

i na domiar zlego to ABG nie jest wysrodkowane , jak mawial Stanislaw Aniol
"No i jak to teraz wygląda? Jak gówno w lesie"
mam nadzieje ze tak dla jaj sobie to ukladaja, i zaraz calosc zapelnia
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 07.07.2010 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując