Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11827
Stary 07.07.2010, 11:45
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy to wszędzie szukają problemów...Winni nie są robotnicy tylko miasto na czele z Prezydentem Majchrowskim
Otóż to jest końcówka to chcą przynajmniej dobrze powspominać czasy gdy budowali R22 mają pamiątkowe zdjęcie. Lepiej już, że stadion budują Wiślacy niż Craxowiacy ;p chociaż w sumie jak się tak dobrze zastanowić to stadion budują nam craxowiacy ;] z Majchrowskim na czele ;]
Odpowiedz cytując