_gilardino_ napisał(a):

|
Niektórzy to wszędzie szukają problemów...Winni nie są robotnicy tylko miasto na czele z Prezydentem Majchrowskim
|
Otóż to

jest końcówka to chcą przynajmniej dobrze powspominać czasy gdy budowali R22

mają pamiątkowe zdjęcie. Lepiej już, że stadion budują Wiślacy niż Craxowiacy ;p chociaż w sumie jak się tak dobrze zastanowić to stadion budują nam craxowiacy ;] z Majchrowskim na czele ;]