Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28430
Stary 07.07.2010, 11:19
sportnh napisał(a):Wyświetl post
no fajnie ale kurva na 10 rozegranych meczow ten Wloch strzelil 1 bramke, a to z tego sie rozlicza napadziorow
Tez zachwycony nie jestem, ale tak jak wcześniej pisałem....lepszego nam nie kupią więc pozostaje liczyć na to że jego talent ( jeśli posiada) eksploduje u nas... ....W sumie kupno zawodników, takich którzy wzmacniali by skład to w naszym klubie fikcja. Kirm którego kupiliśmy w poprzednim okienku przyszedł w miejsce Zienia, teraz Bunoza w miejsce Głowy, Cikos w miejsce Alvareza. I jak my mamy o coś grać jak u nas tylko sie wymienia zawodników albo uzupełnia skład, bez jaj...ten zespól nie został wzmocniony od dobrych 3-4 lat....możecie się zgadzać lub nie...ale tak jest i już...
Odpowiedz cytując