sportnh napisał(a):

|
no fajnie ale kurva na 10 rozegranych meczow ten Wloch strzelil 1 bramke, a to z tego sie rozlicza napadziorow
|
Tez zachwycony nie jestem, ale tak jak wcześniej pisałem....lepszego nam nie kupią więc pozostaje liczyć na to że jego talent ( jeśli posiada) eksploduje u nas...

....W sumie kupno zawodników, takich którzy wzmacniali by skład to w naszym klubie fikcja. Kirm którego kupiliśmy w poprzednim okienku przyszedł w miejsce Zienia, teraz Bunoza w miejsce Głowy, Cikos w miejsce Alvareza. I jak my mamy o coś grać jak u nas tylko sie wymienia zawodników albo uzupełnia skład, bez jaj...ten zespól nie został wzmocniony od dobrych 3-4 lat....możecie się zgadzać lub nie...ale tak jest i już...