Wyświetl pojedynczy post
Cannavaro
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: okolice Myślenic ;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28427
Stary 07.07.2010, 11:16
@sportnh

Snow napisał(a):Wyświetl post
Na przykładzie tego Włocha wychodzi wasze skrajne histeryzowanie.
Jeszcze w tamtym roku strzelił 7 bramek w 20 meczach, a nawet został powołany do U21 Włochów.
O tym nie raczyliście wspomnieć? http://www.youtube.com/watch?v=Q4S0ISuU_YU
A tego posta widziałeś? Może mu nie wyszedł ostani sezon ale wydaje mi się, że nie jest taki zły.
Odpowiedz cytując