@sportnh
Snow napisał(a):

Na przykładzie tego Włocha wychodzi wasze skrajne histeryzowanie.
Jeszcze w tamtym roku strzelił 7 bramek w 20 meczach, a nawet został powołany do U21 Włochów.
O tym nie raczyliście wspomnieć? http://www.youtube.com/watch?v=Q4S0ISuU_YU
|
A tego posta widziałeś? Może mu nie wyszedł ostani sezon ale wydaje mi się, że nie jest taki zły.