Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28422
Stary 07.07.2010, 10:55
pamiętacie Stuaniego? też w Regginie mu nie szło, a jak poszedł do Albacete to strzelił chyba 22 gole
a wtedy niektórzy byli za sprowadzeniem go więc tak naprawdę nie wiadomo było by jak by sobie poradził ten Włoch u nas
Odpowiedz cytując