Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28421
Stary 07.07.2010, 10:53
http://www.bergamonews.it/sport/articolo.php?id=28487

z tego wynika, ze jesli beda go chcieli to go zakontraktuja dzis badz jutro..jesli nie, tzn ze odpada

i ze on czeka na telefon z Polski..nie wiem czy dobrze zrozumialam
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując