Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
28421
07.07.2010, 10:53
http://www.bergamonews.it/sport/articolo.php?id=28487
z tego wynika, ze jesli beda go chcieli to go zakontraktuja dzis badz jutro..jesli nie, tzn ze odpada
i ze on czeka na telefon z Polski..nie wiem czy dobrze zrozumialam
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW