Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
11819
07.07.2010, 10:48
Kamera 4 juz dziala
http://kamera2012.eu/krakow4/
Chlopaki sie dobrze bawią, Olsza2 a teraz leci chyba ABG
Ostatnio edytowane przez KuKoC : 07.07.2010 o godz. 11:36.
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC