max TS napisał(a):

|
nie zmienia to faktu ze w swoim najlepszym sezonie strzelił 10 bramek...a ma już 26 lat..
|
I właśnie dlatego
nie jestem zwolennikiem Nowaka w Wiśle.
Albo inaczej, wolałbym 26 letniego wiecznie leczącego się Nowaka który strzela 10 goli w sezonie za 380 tysięcy euro niż zdrowego 28 letniego ale przez 2/3 sezonu bezproduktywnego Łobo za 350 tysięcy euro. To tak na zasadzie wyboru mniejszego zła
