Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
11814
07.07.2010, 10:19
Olsza2 jak nic. Nudzą się tam widać
. A co do obrazka jeszcze wyżej: jest tam godzina 21, trybuna wschodnia, więc to raczej nie słońce, tylko oświetlenie z wewnątrz.
Ostatnio edytowane przez mIcHaL666 : 07.07.2010 o godz. 10:22.
mIcHaL666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mIcHaL666
Znajdź inne posty napisane przez mIcHaL666