Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11814
Stary 07.07.2010, 10:19
Olsza2 jak nic. Nudzą się tam widać . A co do obrazka jeszcze wyżej: jest tam godzina 21, trybuna wschodnia, więc to raczej nie słońce, tylko oświetlenie z wewnątrz.
Ostatnio edytowane przez mIcHaL666 : 07.07.2010 o godz. 10:22.
Odpowiedz cytując