Wyświetl pojedynczy post
kasperr
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11813
Stary 07.07.2010, 10:00
No właśnie sam się tak zastanawiałem paręnaście minut temu czy to tylko mi się tak wydaje czy jest ułożony napis z krzesełek "OLSZA 2"
Ostatnio edytowane przez kasperr : 07.07.2010 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując