Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kasperr
Member
Od: 07.2006
Offline
#
11813
07.07.2010, 10:00
No właśnie sam się tak zastanawiałem paręnaście minut temu czy to tylko mi się tak wydaje czy jest ułożony napis z krzesełek "OLSZA 2"
Ostatnio edytowane przez kasperr : 07.07.2010 o godz. 10:18.
kasperr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasperr
Znajdź inne posty napisane przez kasperr