Ogryzek napisał(a):

...
Natomiast Nowak zdrowy przez cały sezon (nie wiem czy tak kiedykolwiek było) i w formie to poziom Lewandowskiego.
|
A to wywnisokowałeś z

Nowak w swoim nalepszym sezonie strzelił 10 goli
To jest najbardziej przepłacony w naszej lidze piłkarz w parze z Łobodzińskim

A zachowanie Bełchatowa to jest najlepszy przykład
dlaczego państwowe pieniądze nie powinny być pompowane w jakikolwiek klub