Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28412
Stary 07.07.2010, 09:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
...

Natomiast Nowak zdrowy przez cały sezon (nie wiem czy tak kiedykolwiek było) i w formie to poziom Lewandowskiego.
A to wywnisokowałeś z
Nowak w swoim nalepszym sezonie strzelił 10 goli
To jest najbardziej przepłacony w naszej lidze piłkarz w parze z Łobodzińskim
A zachowanie Bełchatowa to jest najlepszy przykład
dlaczego państwowe pieniądze nie powinny być pompowane w jakikolwiek klub
Odpowiedz cytując