Opis przy ostatniej fotorelacji na oficjalnej mówił coś takiego:
"Od środy natomiast na stadionie ma zacząć robić się zielono. Tego dnia zostanie przywieziona murawa."
Więc jak dziś przywiozą, to niedługo powinni ją układać.
A tu źródło:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sciany_szatni/
Jedynym pozytywem pierwszego meczu na Suchych Stawach jest to, że jak przy czasie ułożą murawę, to będzie miała trochę czasu na to, żeby się dobrze zakorzenić.