Mar85 napisał(a):

|
Teraz widze że kasa ze sprzedaży Marcelo nie pójdzie na wzmocnienia. Liczyłem ze się wzmocnią przed pucharami. Gdyby zależało im na wyniku to by poczekali i sprzedali go po meczu z litwinami skoro nie mają nikogo dobrego na zastępstwo. Tu się liczy tylko kasa, ciekawe dokąd taka polityka nas zaprowadzi. Wkońcu skończą się gracze do sprzedaży...tzn tacy których będa chcieli kupić...jakość drużyny od porażki z PAO z roku na rok się obniża...już nie ma obrony....za rok nie będzie pomocy...a za dwa ataku
|
Ty chcesz wzmocnień przed meczem z Litwinami? Wisła tymi zawodnikami, którzy są obecnie do dyspozycji trenera powinna rozjechać ich aż miło, w innym wypadku nie mamy czego szukać w pucharach... ja liczę na jakieś porządne wzmocnienia dopiero po meczu z nimi... niestety takie, a nie inne realia panują na Reymonta i trzeba się z nimi pogodzić...