Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28401
Stary 07.07.2010, 08:59
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Teraz widze że kasa ze sprzedaży Marcelo nie pójdzie na wzmocnienia. Liczyłem ze się wzmocnią przed pucharami. Gdyby zależało im na wyniku to by poczekali i sprzedali go po meczu z litwinami skoro nie mają nikogo dobrego na zastępstwo. Tu się liczy tylko kasa, ciekawe dokąd taka polityka nas zaprowadzi. Wkońcu skończą się gracze do sprzedaży...tzn tacy których będa chcieli kupić...jakość drużyny od porażki z PAO z roku na rok się obniża...już nie ma obrony....za rok nie będzie pomocy...a za dwa ataku
Ty chcesz wzmocnień przed meczem z Litwinami? Wisła tymi zawodnikami, którzy są obecnie do dyspozycji trenera powinna rozjechać ich aż miło, w innym wypadku nie mamy czego szukać w pucharach... ja liczę na jakieś porządne wzmocnienia dopiero po meczu z nimi... niestety takie, a nie inne realia panują na Reymonta i trzeba się z nimi pogodzić...
Odpowiedz cytując