Tuman napisał(a):

|
tak, bardzo mi sie podobają. Według mnie FT/GR to najlepsza płyta TDFa. No ale pewnie zaraz napiszesz że wogóle chujnia bo tylko o kasie felgach i dupach. Bądź troszke bardziej obiektywny. O kawałku z gano, fokusem, abradabem itd. też pisałeś 'po **** on tam jest', a wypadł naprawde dobrze.
|
i dalej sie tego trzymam bo tak jest , a co do czarnego zlota to moze nie bede tego komentowal juz bo szkoda czasu