Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 07.07.2010, 08:42
Tuman napisał(a):Wyświetl post
tak, bardzo mi sie podobają. Według mnie FT/GR to najlepsza płyta TDFa. No ale pewnie zaraz napiszesz że wogóle chujnia bo tylko o kasie felgach i dupach. Bądź troszke bardziej obiektywny. O kawałku z gano, fokusem, abradabem itd. też pisałeś 'po **** on tam jest', a wypadł naprawde dobrze.
i dalej sie tego trzymam bo tak jest , a co do czarnego zlota to moze nie bede tego komentowal juz bo szkoda czasu
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 07.07.2010 o godz. 08:45.
.....
Odpowiedz cytując