Chlopek123 napisał(a):

|
a ja mysle ze wypozyczyc takiego to nie glupi pomysl, ma 22 lata wiec moze akurat u nas jego talent eksploduje bo najwyrazniej we wloskiej pilce to mu nie idzie za dobrze. Atak i tak juz mamy dobry, a takiego Tiboniego mozna traktowac jako dobre uzupelnienie, ktore moze eksplodowac talentem akurat u nas, kto wie ? ja bym zaryzykowal bo i tak niewiele sie straci
|
A pensję kto mu będzie płacił, kto opłaci kwotę za wypożyczenie? Mamy chyba poważniejsze problemy i braki (obrona, pomoc) i tam trzeba by szukać - zamiast sprowadzać gościa, który w zeszłym sezonie strzelił AŻ jedną bramkę, a jego atutem jest to, że jest wysoki...
O ILE to prawda, rzecz jasna. Ja mam nadzieję, że nie...
pozdrawiam