Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28394
Stary 07.07.2010, 08:38
To po co było pozbywać się Christowa? Też przebywał u nas na zasadzie "a może akurat wypali". Nie, nie wypali. Nie wypalił Beto, Christow to nie wypali i kolejny "wynalazek". Tu potrzeba wzmocnień. I w pierwszej kolejności obrony, a nie ataku.
Odpowiedz cytując