Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
28390
07.07.2010, 08:26
Pisza o Tibonim - co za bzdury. To byloby absurdem - 1 gol w 9 meczach... Serie B. Ciekawe kto to sonduje Italie? Moze Csaplar ?
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza