Wyświetl pojedynczy post
Mist
Member
 
Od: 05.2005

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 07.07.2010, 08:25
Na oficjalnej usunęli logo umbro .
Teraz tylko czekać na prezentację nowego sponsora technicznego i nowych koszulek .
Co do dyskusji o błękitach ,zawsze mogą walnąć nam coś ala obsydian reprezentacji :}
Odpowiedz cytując