Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Mist
Member
Od: 05.2005
Online
#
1051
07.07.2010, 08:25
Na oficjalnej usunęli logo umbro .
Teraz tylko czekać na prezentację nowego sponsora technicznego i nowych koszulek .
Co do dyskusji o błękitach ,zawsze mogą walnąć nam coś ala obsydian reprezentacji :}
Mist
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mist
Znajdź inne posty napisane przez Mist