Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11805
Stary 07.07.2010, 08:05
Pytanko odnośnie tego nieszczęsnego murku, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.

Wypowiedź mav23 http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11754

...Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm...

Teraz projekt:



I jak byk jeśli się nie mylę jest to spełnione, 90+30 jak by nie liczyć jest 120.


Po kiego więc wykonawca wylał aż o 30cm wyższą warstwę betonu?
Ostatnio edytowane przez iiYama : 07.07.2010 o godz. 08:23.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując