Pytanko odnośnie tego nieszczęsnego murku, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.
Wypowiedź mav23
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11754
...Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm...
Teraz projekt:
I jak byk jeśli się nie mylę jest to spełnione, 90+30 jak by nie liczyć jest 120.
Po kiego więc wykonawca wylał aż o 30cm wyższą warstwę betonu?