Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11804
Stary 07.07.2010, 07:33
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Na przekroju murek ma 90cm, a wybudowano 120 ? Barierka tez ogranicza widocznosc, wiec przekroj jest falszywy.
Szklo odpada. Chyba ze mleczne. VIP w kiecce moglby sie czuc “nieekskluzywnie” : )

Ja widze jedno rozwiazanie na uratowanie “elitarnosci” skyboksow. Poswiecic 3 rzedy krzeselek pod nimi, i wydluzyc owe skyboxy w strone boiska o 1,5m.
A obniżenie betonowej barierki o 40 cm i wstawienie tam szkła przyciemnionego od zewnątrz?

Wracając jeszcze do wyglądu zewn. stadionu, to będzie z nim jak z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie:
Dlaczego z PKiN jest najładniejszy widok na stolicę?
- Bo nie widać PKiN...
Odpowiedz cytując