Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 07.07.2010, 06:53
Grywa ktos z Was w Company of Heroes (+ dodatki) w multi? Czesto gram sam, fajnie byloby miec jakiegos teampartnera do gry zespolowej. Nudzi mnie juz gra "kazdy sobie rzepke skrobie" w grach np 3v3
DysoN
Odpowiedz cytując