Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11802
Stary 07.07.2010, 06:22
La Furia Dell' Est skoro pracujesz na budowie to może powiedz nam jak to jest z tym rzekomym opierda**niem się Polimexu przy budowie? Czemu nie pracują w weekendy i czemu nie mają ciśnienia na dotrzymywanie terminów? Pytam poważnie, bo chce mieć info z pierwszej ręki.



Odpowiedz cytując