Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 07.07.2010, 01:09
właśnie. nikt nie zdaje sobie sprawy, że jutro nie zagra Mueller, który dla Niemiec znaczy tyle co w naszej reprezentacji Błaszczykowski :/
Odpowiedz cytując