Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1993
07.07.2010, 01:09
właśnie. nikt nie zdaje sobie sprawy, że jutro nie zagra Mueller, który dla Niemiec znaczy tyle co w naszej reprezentacji Błaszczykowski :/
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22