Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
g_o_l_d_i
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
5367
06.07.2010, 23:35
nuda w korku
http://www.youtube.com/watch?v=aFQ75haSSks
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
g_o_l_d_i
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do g_o_l_d_i
Znajdź inne posty napisane przez g_o_l_d_i