Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 06.07.2010, 22:38
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
Ja myślałem że barwy mamy niebiesko-biało-czerwone nie, błękitno-biało-czerwone.
Może warto jednak poszukać gdzieś wiadomości o tym. Pierwotnie barwa naszej gwiazdy była błękitno niebieska. Niektórzy również mówią, że barwa niebieska w naszej fladze wzięła się z barwy miasta Krakowa która również posiada błękitny kolor.
Odpowiedz cytując