Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 06.07.2010, 22:33
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
Ja myślałem że barwy mamy niebiesko-biało-czerwone nie, błękitno-biało-czerwone.
Moim zdaniem wygląda ch,jowo na maxa bo co ma błękit do Wisły i jak to jeszcze wygląda...
http://www.soccershopusa.com/Images_...9_698110_1.jpg
to jest nasz wzór i taka powinna być koszulka wyjazdowa

Coś z Gdańska
http://www.lechia.pl/24886
nie rozumiem jednego, czemu wjazdówka akurat czarna i gdzie są biało zielone pasy ?
Nie zgodzę się, jasno niebieskie mieliśmy za czasów ery na koszulkach i były fajne. Te aktualne nie pasują do Wisły Kraków i taka jest prawda.

Co do pytań o koszulki za 9,90 wziąłem 2 ostatnie na Szewskiej. Jakby ktoś chciał się wymienić (L za M) to pisać.
ps. nic, tylko zapierd*lać po sklepach w miarę możliwości.
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 06.07.2010 o godz. 22:37.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując