Nie zgodzę się, jasno niebieskie mieliśmy za czasów ery na koszulkach i były fajne. Te aktualne nie pasują do Wisły Kraków i taka jest prawda.
Co do pytań o koszulki za 9,90 wziąłem 2 ostatnie na Szewskiej. Jakby ktoś chciał się wymienić (L za M) to pisać.
ps. nic, tylko zapierd*lać po sklepach w miarę możliwości.