Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9172
Stary 06.07.2010, 22:28
Above napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Marta K. przykuła się kajdankami do kaloryferu i nie chce oddać kluczy do Pałacu
Był gdzieś fotki że zdała lokal

Jeśli to prawda co piszą to ani Kwach ani Kaczor nie chcieli w pałacu mieszkać - jeden zmiękł bo sąsiedzi mieli przerąbane, drugi jak ktoś koktajlem w Borowca rzucił.
Bronek pewnie zastosuje podobny myk - pomarudzi aż w końcu się przeniesie

A co do In vitro to ja mam mieszane uczucia co do finansowania tego przez państwo.Sama koncepcja ok pewnie i słuszna ale to nie jest takie proste.
Jeśli już to muszą to być stosunkowo nieduże pieniądze - po prostu na dziś nie stać nas na szaleństwa.Jeden taki zabieg+ cała otoczka to ponoć minimum 10 tyś.
Nie mam pojęcia jak by to miało być rozdysponowane, komu -kto pierwszy ten lepszy?losowanie?
Już bardziej bym był za dofinansowaniem ,powiedzmy pół na pół ale to też skomplikowana procedura.
94 - Allah Akbar!!