|
Kolejne bledy sedziego wypaczaja wynik spotkania. Mam nadzieje, ze jutro sedziowie nie beda mylic sie na korzysc ktoregos z zespolow(zwlaszcza Hiszpanii, bo jest duza presja, zeby to ten zespol gral w finale). Mistrzostwa pomylek sedziowskich, narazie tak zapamietam ten turniej. Oby Niemcy wygrali, bo to jedyna druzyna, ktora gra w pilke XXIw.
|