Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6938
Stary 06.07.2010, 21:59
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Hmm, czyli co dopiero teraz bedzie, skoro sciagamy pilkarzy o klase gorszych od sprzedanych...strach sie bac...
Skąd wiesz, że gorszych? Na razie wiadomo tylko, że są młodsi, a czy gorsi? Czas pokaże. Głowacki i Marcelo też popełniali głupie błędy, więc da się ich zastąpić. Pytanie czy podoła temu zadaniu Bunoza i? No właśnie, bo nie mam co do tego wątpliwości, że kupimy nowego stopera i zobaczymy, czy będzie i z niego pociecha.

Edy: Do serek.c2.
Naucz się czytać! Napisałem, że ta obrona wcale taka zajebista nie była, co nie wyklucza tego, że mistrzostwo przegraliśmy nie przez obronę, a przez atak, bo mało skuteczni byliśmy.
Powód: Do serek.c2
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 06.07.2010 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując