Gwiaździsty napisał(a):

|
Nowy bizantyjski styl w polityce, jeszcze nie prezydent a już Komorowski i PO zachowują się jakby koronowano cara. Brakuje tylko korony i gronostajów.
|
Rzeczywiście Bizancjum...
http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106..._pracowac.html