Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 06.07.2010, 21:52
Mam lekki dylemat, czy kibicować Holandii, którą zawsze wspieram od Mundialu w USA, czy Niemcom którzy grają obecnie najpiękniejszą i najskuteczniejszą piłkę. Chyba trzeba rzucić monetą
Odpowiedz cytując