Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28373
Stary 06.07.2010, 21:50
skeba napisał(a):Wyświetl post
Tylko scouci Ajaxu potrafią na ich miejsce znaleźć zastępców, a my za Błaszczykoskiego, Zurawskiego, Frankowskiego, nie znaleźliśmy nikogo. Chodzi mi o wzmocnienia oczywiscie. Sprzedajmy bardzo dobrych graczy, kupujemy gorszych. To pokazuje, ze nie bedziemy sie rozwijac, cofamy sie, Europa odskakuje, a niedlugo juz i liga.
A czy Ajax kupił za Imbrahimovica, Van Der Vaarta czy Snejdera piłkarzy, którzy od razu byli takiej samej klasy czy raczej zawodników, którzy po odpowiednim oszlifowaniu mogli (nie musieli, ale mogli) być piłkarzami podobnego pokroju?
My robimy podobnie, kupujemy młodych, którzy może za jakiś czas okażą zawodnikami pokroju Marcelo.

Mi się nowy sposób bardzo podoba. Skoro kupowanie wszystkich najlepszych polskich piłkarzy nie zdało rezultatu (nie awansowaliśmy do LM) bo zwyczajnie jesteśmy zbyt słabi piłkarsko to zmieniamy front. Szukamy młodych z innych krajów i liczymy że wypalą.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując