Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6934
Stary 06.07.2010, 21:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Spójrz z łaski swojej na wyniki w tych meczach i podaj mi ilość straconych goli i ilość strzelonych - najlepiej ze średnią na mecz i wtedy powinno Cię oświecić dlaczego te mecze przegraliśmy.
Co do ostatniego zdania to się oczywiście zgadzam, tylko że na dziś to nie mamy pojęcia co w ogóle prezentują Ci co zastąpili.
Doskonale pamiętam wyniki w każdych z tych spotkań. Wszędzie po 0-1 w plecy, choć w Sosnowcu udało się w końcówce zremisować z Estończykami. Gdyby ta formacja była taka mocna jak ją przedstawiacie to by nam goli nie strzelały takie "potęgi". A mistrzostwo przegraliśmy nie przez obronę, tylko przez atak.
Odpowiedz cytując