Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6932
Stary 06.07.2010, 21:47
Moim zdaniem nie przez obronę przegraliśmy tytuł tylko przez atak, jakby nasi w każdym meczu potrafili strzelić choć jedną bramkę to bylibyśmy w zupełnie innym miejscu!!
Odpowiedz cytując