Blaszczu16 napisał(a):

Nie becz! Taka ta nasza formacja mocna, że mogła ją sforsować byle Levadia, Cracovia, Lech i Legia, a o takich potęgach jak Korona, czy Arka nie wspomnę . Nie ma ludzi niezastąpionych.
|
Spójrz z łaski swojej na wyniki w tych meczach i podaj mi ilość straconych goli i ilość strzelonych - najlepiej ze średnią na mecz i wtedy powinno Cię oświecić dlaczego te mecze przegraliśmy.
Co do ostatniego zdania to się oczywiście zgadzam, tylko że na dziś to nie mamy pojęcia co w ogóle prezentują Ci co zastąpili.