Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6931
Stary 06.07.2010, 21:43
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Nie becz! Taka ta nasza formacja mocna, że mogła ją sforsować byle Levadia, Cracovia, Lech i Legia, a o takich potęgach jak Korona, czy Arka nie wspomnę . Nie ma ludzi niezastąpionych.
Spójrz z łaski swojej na wyniki w tych meczach i podaj mi ilość straconych goli i ilość strzelonych - najlepiej ze średnią na mecz i wtedy powinno Cię oświecić dlaczego te mecze przegraliśmy.
Co do ostatniego zdania to się oczywiście zgadzam, tylko że na dziś to nie mamy pojęcia co w ogóle prezentują Ci co zastąpili.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując