|
Bramka na 2-1 to podręcznikowy spalony. Wielki niesmak pozostanie po tym meczu: lubię Holandię, ale Urugwaj walczył pięknie i został skrzywdzony przez sędziów.
Moim zdaniem źle się stało, bo z tą grą Holendrów czeka 3 z kolei porażka w finale. I to jeszcze z Niemcami (z Hiszpanami mieliby szanse, ale awans Hiszpanii mało realny).
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|