<Crash> napisał(a):
|
Ostatnio sulyszałem że w LOTR Online znieśli abonament i jest darmowa, z mozliwościa dokupienia questow itp. fajne to?
|
LOTRO przejdzie na system, że tak powiem, hybrydowy na jesień. Będziesz mógł siągnąc podstawkę za darmo, lecz za dodatki (czyli w sumie 50% gry) trzeba bedzie zapłacić. Powiedzmy, że za darmo to będzie taki rozbudowany trial

Póki co jest tylko PtP
AL_PB napisał(a):
<Crasch> - podobno LOTR jest bardzo podobny do WoW-a, więc jeśli podobało Ci się w Azeroth to możesz pograć
|
podobno Wisła gra jak Barca

grywam w obie gry i są kompletnie inne - oczywiście poza takimi rzeczami, które wystepują niemal w każdym MMO, jak skille czy klasy. Zdecydowanie w obie warto zagrać.