Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 06.07.2010, 21:36
<Crash> napisał(a):
Ostatnio sulyszałem że w LOTR Online znieśli abonament i jest darmowa, z mozliwościa dokupienia questow itp. fajne to?
LOTRO przejdzie na system, że tak powiem, hybrydowy na jesień. Będziesz mógł siągnąc podstawkę za darmo, lecz za dodatki (czyli w sumie 50% gry) trzeba bedzie zapłacić. Powiedzmy, że za darmo to będzie taki rozbudowany trial Póki co jest tylko PtP

AL_PB napisał(a):
<Crasch> - podobno LOTR jest bardzo podobny do WoW-a, więc jeśli podobało Ci się w Azeroth to możesz pograć
podobno Wisła gra jak Barca grywam w obie gry i są kompletnie inne - oczywiście poza takimi rzeczami, które wystepują niemal w każdym MMO, jak skille czy klasy. Zdecydowanie w obie warto zagrać.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując