Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1965
06.07.2010, 21:24
czy ten stadion na którym był dzisiejszy mecz to kopia naszego narodowego z Warszawy? Jeśli tak.. to łady stadionik się nam buduje
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22