Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 06.07.2010, 21:24
czy ten stadion na którym był dzisiejszy mecz to kopia naszego narodowego z Warszawy? Jeśli tak.. to łady stadionik się nam buduje
Odpowiedz cytując