Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1964
06.07.2010, 21:19
Czy mi się wydawało czy znów oszukali Urugwaj? Nie powtórzyli bo była zmiana ale wydawało mi się że na pewno wybiegał teraz grubo zza obrońcy. Choć bez powtórki to ciężko ogarnąć całe boisko.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928