Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 06.07.2010, 21:19
Czy mi się wydawało czy znów oszukali Urugwaj? Nie powtórzyli bo była zmiana ale wydawało mi się że na pewno wybiegał teraz grubo zza obrońcy. Choć bez powtórki to ciężko ogarnąć całe boisko.
Odpowiedz cytując