Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6929
Stary 06.07.2010, 21:10
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
dajcie ludzie na wstrzymanie, Kapka też człowiek.. w ciągu weekendu ogląda 21 meczy na żywo więc teraz pewnie odpoczywa

ogólnie okienko póki co można ocenić na... 4-
Tracimy całą formację, która jako jedyna nie zawodziła, tracimy dwie największe gwiazdy zespołu, tracimy jedynych piłkarzy prezentujących poziom zbliżony do europejskiego a w zamian kupujemy anonimowego Słowaka i Bośniaka, podstarzałego Żurawia i bramkarza. Myślę, że trochę zaniżasz ocenę i jednak to okienko jest na 5-.
Odpowiedz cytując