Fanatyk R22 napisał(a):

dajcie ludzie na wstrzymanie, Kapka też człowiek.. w ciągu weekendu ogląda 21 meczy na żywo więc teraz pewnie odpoczywa 
ogólnie okienko póki co można ocenić na... 4-
|
Tracimy całą formację, która jako jedyna nie zawodziła, tracimy dwie największe gwiazdy zespołu, tracimy jedynych piłkarzy prezentujących poziom zbliżony do europejskiego a w zamian kupujemy anonimowego Słowaka i Bośniaka, podstarzałego Żurawia i bramkarza. Myślę, że trochę zaniżasz ocenę i jednak to okienko jest na 5-.