Fanatyk R22 napisał(a):

ale czy Wy nie rozumiecie, że czasem któraś informacja jasnowidzów musi się sprawdzić, bo kogoś klub od czasu do czasu musi kupić tak samo ja dziś mogę napisać, że już wkrótce się przekonacie, zarząd nas naskoczy, mam sprawdzone informację!
i być może jutro będzie news o transferze, a ja zostanę okrzyknięty rzetelnym i sprawdzonym informatorem.. te trolle żerują na tym, że jedna na 100 informacji im się sprawdzi i potem powołują się na to, że coś tam przewidzieli.. a w rzeczywistości NIKT, żaden z forumowych trolli nie przewidział, żadnego SPRAWDZONEGO transferu.. nikt nie przewidział, żadnego z 2 obrońców i Żurawskiego..
|
Ojjj bardzo źle gadasz.Kto przepowiedział Żurawskiego dzień przed oficjalnym info

Kto pisał o Jovaniciu

Nie gadaj głupio, a co do wieku zbymaka to ty jeśli masz te 23 lata to powinieneś mu mówić "Proszę pana".Ma on bardzo dobre informacje.Gdy przewidział Żurawia to wszyscy do niego"no no zbymak szacun dla ciebie","zbymak teraz pokazałeś,że masz bdb informacje".A już 3-4 dni później ci sami forumowicze napier*alali na niego,że sieje nadzieje i,że to wszystko bajki.A gdy jutro będzie jakiś transfer to będzie znów to samo gadanie,że zbymak jest super i w ogóle.