|
gol ze spalonego i tyle...ile jeszcze tego szczęścia będą mieli?...szwaby rozwalą i tak Holandię w finale...udało im się bo Urugwaj stracił wiarę...choć muszę przyznać że klasowa drużyna jak nie idzie potrafi wygrać...szkoda mi Urugwaju bo grał w tym turnieju o niebo lepiej niż Holadnia...gdyby nie te dwa spalone z pierwszej połowy
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 06.07.2010 o godz. 21:03.
|