Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1956
Stary 06.07.2010, 20:49
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Holandia jak nic nie grala, tak dalej nic nie gra i sie na to niezanosi
Hiszpania i Holandia gdzies zatracila swoj piekny ofensywny styl.
Za to grają w półfinałach co ostatnimi czasy na MŚ im się nie zdarzało.
Odpowiedz cytując