|
Gdzie są Ci wszyscy co się zachwycali Holandią, ta drużyna jest zniszczona przez tego trenera, miec taki potencjał w ofensywie a oddać jeden strzał w bramkę, i to strzał życia Gio. Trener Niemiecki pokazał jak się wykorzystuje potencjał drużyny. Holandia jedzie na mega fuksie grając kaszane od samego początku, to ma być mistrz? Nie wspominam o błędach sędziów bo Holandia już 3 razy na tym skorzystała...
|