Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1955
Stary 06.07.2010, 20:48
Gdzie są Ci wszyscy co się zachwycali Holandią, ta drużyna jest zniszczona przez tego trenera, miec taki potencjał w ofensywie a oddać jeden strzał w bramkę, i to strzał życia Gio. Trener Niemiecki pokazał jak się wykorzystuje potencjał drużyny. Holandia jedzie na mega fuksie grając kaszane od samego początku, to ma być mistrz? Nie wspominam o błędach sędziów bo Holandia już 3 razy na tym skorzystała...
Odpowiedz cytując