Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28365
Stary 06.07.2010, 20:33
Małeckiego chcesz na ławce usadowić? najlepszego obecnie piłkarza w naszym składzie

edit:

pomału nadchodzi czas rozliczeń forumowych jasnowidzów.. miał być 3 transfery gotówkowe, wzmocnienia.. pamiętamy..
a tak poważnie to jestem ciekaw ile ten mOcius i zbymak mają lat... 15, 16? hehe..
Ostatnio edytowane przez Fanatyk R22 : 06.07.2010 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując