Małeckiego chcesz na ławce usadowić? najlepszego obecnie piłkarza w naszym składzie
edit:
pomału nadchodzi czas rozliczeń forumowych jasnowidzów.. miał być 3 transfery gotówkowe, wzmocnienia.. pamiętamy..
a tak poważnie to jestem ciekaw ile ten mOcius i zbymak mają lat... 15, 16? hehe..