Szyman423 napisał(a):

|
To jest ten co składac się chciał na transfery ;d
|
No to moze, byl na R22, wyciagnol jakies 2mln E, przekazal zarzadowi i postawil warunek, ze maja byc na transfery, a on ma miec relacje sms z zamierzen dzialaczy
Tak naprawde, zostaje czekac i miec nadzieje, ze jest ktos w tym klubie co ma troche oleju w glowie.