Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28364
Stary 06.07.2010, 20:33
Szyman423 napisał(a):Wyświetl post
To jest ten co składac się chciał na transfery ;d
No to moze, byl na R22, wyciagnol jakies 2mln E, przekazal zarzadowi i postawil warunek, ze maja byc na transfery, a on ma miec relacje sms z zamierzen dzialaczy

Tak naprawde, zostaje czekac i miec nadzieje, ze jest ktos w tym klubie co ma troche oleju w glowie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując