Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1952
06.07.2010, 20:31
ja jestem za Urugwajem.. ahh.. od dzieciństwa marzył mi się finał Urugwaj - Niemcy.. w którym bramki strzelają Polacy
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22