Wyświetl pojedynczy post
migifan83
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28363
Stary 06.07.2010, 20:31
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Kirm, Diaz, Jirsak i Łobodziński - w ich kreatywność przestałem już dawno wierzyć, to przeciętni piłkarze nawet na poziom Wisły Kraków. Już bardziej do gustu przypada mi Małecki, bo z tej Jego chaotyczności czasami kreuje się fajna akcja ale nie na tym to powinno polegać. Wzmocnienia ofensywy bardzo konieczne.
Kreatywność to nie wszystko.Kadra musi być wyrównana i szeroka.
Popieram wzmocnienie ataku wysokim napastnikiem i lewonożnym skrzydłowym.
Małecki tak ale z ławki, gra bardzo nierówno i nieprecyzyjnie.
Odpowiedz cytując