Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6925
Stary 06.07.2010, 20:30
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
Mam pytanie do tego co napisałeś jest taka opcja czy wiesz coś więcej na ten temat ze mógłby ktoś dołączyć już w KRakowie do nas. Ostatnio coś ucichło w sprawie naszych transferów może wiesz coś na ten temat więcej nie chcę żadnych nazwisk ani daty transferów tylko czy wiesz coś ze swojego źródła ze nasz klub działa jakoś w strone wzmocnienia drużyny ?
Odpowiedz cytując