zbymak napisał(a):

|
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
|
Mam pytanie do tego co napisałeś jest taka opcja czy wiesz coś więcej na ten temat ze mógłby ktoś dołączyć już w KRakowie do nas. Ostatnio coś ucichło w sprawie naszych transferów może wiesz coś na ten temat więcej nie chcę żadnych nazwisk ani daty transferów tylko czy wiesz coś ze swojego źródła ze nasz klub działa jakoś w strone wzmocnienia drużyny ?