zbymak napisał(a):

|
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
|
To po kiego ch.. takie tajemnice. Jak jest zawodnik zaklepany to jakies info moglo byc zeby nie dopuscic do masowych samobojstw na tym forum.
A oficjalna prezentacje zawsze mozna zrobic jak chlopaki wroca z Niemiec