Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6920
Stary 06.07.2010, 19:51
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
To po kiego ch.. takie tajemnice. Jak jest zawodnik zaklepany to jakies info moglo byc zeby nie dopuscic do masowych samobojstw na tym forum.
A oficjalna prezentacje zawsze mozna zrobic jak chlopaki wroca z Niemiec
,
Odpowiedz cytując